واکنش کوین اسپیسی به زنگ موبایل تماشاگر

فکر کردی اینجا سینماست؟

تاریکی سالن سینما مزایای زیادی دارد چون تماشاگران می توانند به دور از چشم اغیار، به عمق ماجرا و برجستگی های قصه پی ببرند. حتی می توانند راحت تخمه بشکنند و آشغالش را به سمت پرده تف کنند ، پف فیل را خرت و خورت کننان بخورند و آبمیوه شان را با هورت بکشند و بعد پاکت خالی اش را باد کنند و زیرپایشان بترکانند.- چرا اینجوری نگاه می کنید؟ مگر شما در سالن سینما از این کارها نمی کنید؟ واقعا که!- اما امان از روزی که به سالن تئاتر بروید. سالن تئاتر هم تاریک است اما  آن مزایای تاریکی سینما را که ندارد هیچ تازه کافیست گیر بازیگران بی اعصاب و کم ظرفیت هم بیفتید تا پته تان را جلو ملت روی آب بریزند. کافیست در حال غور در عمق ماجرا باشید تا یکهو بازیگر داد بزند: «هی! اینجا تئاتره. سینما نیست ها. ما روی پرده نیستیم ها! من دارم می بینمت. نکن آقا.»  یا در حال شکاندن با صدای تخمه هائید که نعره بزند:« نشکن! برو بیرون تخمه ات رو بخور.» انگار این بی ظرفیتی، داخل و خارج هم ندارد چون در لندن هم کوین اسپیسی وسط اجرای تئاتر به یکی از تماشاچی ها که موبایلش زنگ خورده، گیر داده و از همان بالا داد زده :« اگه جواب نمی دی خودم بیام جواب بدم.» خدائیش شما جای تماشاگر بخت برگشته بودید کپ نمی کردید؟ خوب بنده خدا، همه اش اسپیسی را در فیلم هایی مثل مظنونین همیشگی دیده و از اینکه داشته او را به صورت چهار بعدی و ملموس می دیده، کیف می کرده و می خواسته بقیه را هم در این کیفوری شریک کند. آن وقت می گویند چرا سالن های تئاتر خالیست. خوب اذیت نکنید تا پرش کنیم.

..........................

پادرمیانی آنجلینا جولی برای آشتی چین و همسرش

چین هم شد جا؟

پای محصولات چینی به خانه برد پیت و آنجلینا جولی باز شد. چند وقت بود که آنجلینا مدام به برد می گفت :«مرد! نمی بینی همه تو خونه شون جنس چینی دارن. همین نیکول دیروز زنگ زد گفت زودپز چینی خریده. مریل هم اس ام اس داده که بشقاب چینی خریده. منم جنس چینی می خوام.» برد هم مدام می گفته:«زن! جنس چینی بنجله! ارزش نداره! تو باید با خرید محصولات وطنی، سازندگان داخلی رو تقویت کنی.» اما گوش آنجلینا به این حرف ها بدهکار نبوده. شال و کلاه کرده و به چین رفته تا از معدن اصلی، جنس بیاورد. او برد را هم برای دادن پول و حمل اجناس برده بوده اما  در چین فهمیده، شوهرش حق ورود به این کشور را ندارد. چینی ها چون برد پیت چند سال پیش در فیلم هفت سال در تبت بازی کرده بود از او دل خوشی نداشتند و او را ممنوع الورود کرده بودند. حالا آنجلینا جولی در حال تلاش های متعدد است تا دل چینی ها را به دست بیاورد و چینی ها ضمن بخشش برد پیت به او تحفیف بدهند.

..................................

تست در هفته

با ترانه جدید امین حیایی چه کنیم؟

فصل امتحانات به لطف جام جهانی زودتر از راه رسیده و هم اکنون خیلی ها درگیر آنند. ما هم برای همراهی با عزیزان امتحان دهنده، تست های زیر را مطرح کردیم تا جواب بدهند.

1- سیما تیرانداز:«مخاطب را....نکنیم.»

الف. روانی   ب. دیوانه   ج. شکنجه   د. نصیحت

2-امین حیایی :«علاقه مندان، ترانه جدیدم را ....کنند.»

الف. نابود   ب. حفظ    ج. پاره   د. دانلود

3- پولاد کیمیایی :«چون پسر مسعود کیمیایی هستم به ...نمی رسم.»

الف. ارثم   ب. مادرم   ج. خودم   د. حقم

4- این جمله از کیست؟ «فیلم های ده نمکی فضای تازه ای برای سینمای دفاع مقدس به ارمغان آورد.»

الف. ابراهیم حاتمی کیا   ب. حجت الله ایوبی   ج. محمدرضا شریفی نیا   د.آزیتا حاجیان

5- حسین مسافر آستانه (مدیرعامل رسانه های تصویری) :«جریان های  تندرو، مسئولان را ...کرده اند.»

الف. ذله    ب. سر به راه   ج. سرویس  د. محافظه کار

6- هاتف علیمردانی :« ....دهه هفتادی ها باید ریشه یابی شود.»

الف. عکس های سلفی   ب. اینستوگرام   ج. فیس بوک   د. بی آرمانی

7- ضیا الدین دری :«بانک های خصوصی یک درصد درآمد خود را به....اختصاص بدهند، کافیست.»

الف. من    ب. کلاه پهلوی 2   ج. تیم ملی   د. سینما

8- ضرغامی:«جهت گیری های سیاسی صداوسیما همیشه...بوده است.»

الف. عالی     ب.  روی هوا      ج. اوت      د. دقیق

راهنمایی: جواب همه سئوالات گزینه آخر است.

/ 2 نظر / 49 بازدید
توده کشت

این متن جایی چاپ شده؟

سحر

حس عجیب و درهمی هست که بعد از سالها به وبلاگ قدیمی سر بزنی و ببینی سه سال پیش بعد از پنج سال به روز شده و تو هنوز سرلیست لینکها داده شده هستی! درهم... کاش وبلاگ های قدیمی یکی یکی باز هم به روز بشن! پایدار باشید!